Jesień obfituje w wiele przepięknych kolorów. Wystarczy rozejrzeć się wokoło aby znaleźć jakiś ciekawy pomysł na nowy manicure. Dziś chciałam Wam pokazać bardzo jesienną propozycję na nowe paznokcie 🙂

Kolorem głównym w stylizacji jest przepiękny, intensywny, wypełniony malutkimi, czerwonymi drobinkami kolor  115 Classic Romance z Black Pearl. Przyznam szczerze, że nigdzie nie widziałam podobnego odcienia, a ten zauroczył mnie od razu po odkręceniu buteleczki. Aplikacja dwóch cienkich warstw wystarczy do uzyskania intensywnego koloru, który z pewnością Cię zachwyci (o ile lubisz ciemne paznokcie).

Na środkowym paznokciu namalowałam jarzębinę. Wzór zdobienia znalazłam na Pintereście ( autorką jest @leda_7 ). Na białym podkładzie naszkicowałam rysunek a następnie wypełniłam go paint gelami z Makear. Utwardzone zdobienie pokryłam rewelacyjnym topem matowym z Black Pearl.

Na palcu serdecznym, na nietwardzoy top nasypałam odrobinę czerwonego, holograficznego brokatu i delikatnie przecieniowalam wzdlóż paznokcia. Do błyszczącego wykończenia stylizacji użyłam topu Super Glossy.

Jakie kolory i zdobienia wybieracie najchętniej o tej porze roku?

Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Menu