Jestem jedną z tych osób, które lubią wykorzystywać produkty w nieco inny sposób niż standardowo. Do wykonania dzisiejszej stylizacji użyłam tylko jednego pyłku ale w zależności od sposobu aplikacji i wykończenia uzyskałam kilka, bardzo ciekawych efektów.

Pyłek Rose Golden to jedna z nowości dostępna od niedawna na stronie allepaznokcie.pl.

Aplikując go na lekko wysuszony top no wipe uzyskamy piękna, różowa taflę. Na zdjęciu poniżej, po wtarciu pyłku jeden wzornik pokryłam błyszczącym topem a drugi topem matowym. Jak widać uzyskałam dwa zupełnie inne, ciekawe rezultaty 🙂

Drugim sposobem jest położenie pyłku na lepką warstwę po utwardzeniu koloru. I ponownie jeden wzornik pokryłam matowym, a drugi błyszczącym wykończeniem.

W wersji trzeciej wymieszałam odrobinę pyłku z topem matowym oraz topem błyszczącym i w takiej formie wykończyłam wcześniej pomalowane wzorniki. Jak Wam się podoba taki efekt?

Na moich paznokciach wykorzytalam każdy z wyżej wymienonych sposobów aplikacji. Kolorem bazowym jest czarna hybryda 18. Colours by Molly Premium, do wykończenia stylizacji użyłam błyszczącego topu no wipe soft oraz matowego Matte Me!. Zdobienie namalowalam bardzo fajnymi farbkami UV/LED.

Dajcie znać kto z Was także lubi bawić się produktami

Pozdrawiam 🙂

 

2 Komentarze. Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Menu